previous arrow
next arrow
Slider

O nas

W okresie wakacyjnym każdy z nas marzy o wyjeździe nad morze, jezioro czy w góry. Tymczasem nie musimy pokonywać setek kilometrów, aby wykąpać się czy też beztrosko poopalać na rozgrzanej słońcem plaży. Wystarczy pokonać niecałe 5 kilometrów na południe od Jeżowa.

Mowa o zalewie utworzonym na rzece Rawce w ostatnich latach przez państwa Renatę i Zbigniewa Batorów w miejscowości Wola Łokotowa, przy drodze powiatowej Jeżów – Tomaszów Mazowiecki, skręcając w lewo, w kierunku Jankowic.

Powstały zalew wodny uzyskał nazwę „BATORÓWKA” powierzchnia lustra wodnego wynosi ponad 3ha, obok mieści się drugi mniejszy zbiornik o powierzchni 0,5 ha.

Dla spragnionych aktywnego wypoczynku teren zalewu w Woli Łokotowej jest wręcz idealny, by uprawiać ulubiony sport i rozkoszować się pięknem natury, a także spokojnym i czystym otoczeniem.

ZAPRASZAJĄC PAŃSTWA NAD ZALEW „BATORÓWKA”, WŁAŚCICIELE MOGĄ OBIECAĆ DOGODNE MIEJSCE DO PLAŻOWANIA ORAZ PEŁNY KONTAKT Z NATURĄ. ZALEW ZNAJDUJE SIĘ W SĄSIEDZTWIE STAREGO WODNEGO MŁYNA I ROZLEGŁEGO, GĘSTEGO LASU SOSNOWEGO.

ABY SIĘ PRZEKONAĆ CZY JEST TO RZECZYWIŚCIE TAK MALOWNICZE MIEJSCE NALEŻY PO PROSTU JE ODWIEDZIĆ I CIESZYĆ SIĘ MOŻLIWOŚCIĄ SPĘDZANIA CZASU W TEN ŁATWY I PROSTY SPOSÓB.

Zalew czynny od poniedziałku do piątku od godziny 6 do zmierzchu.